رییسی: احیای واحدهای تولیدی مایه امیدواری دوستداران و ناامیدی دشمنان انقلاب است

در جشن احیای 395 واحد تولیدی مازندران؛

رییسی: احیای واحدهای تولیدی مایه امیدواری دوستداران و ناامیدی دشمنان انقلاب است

رییس جمهور با اظهارامیدواری نسبت به اینکه گام های بعدی در مسیر احیای واحدهای تولیدی و رونق بیشتر یافتن واحدهای احیا شده محکم و استوار برداشته شود، گفت: امیدوارم با تلاش های صورت گرفته و میدان دادن بیشتر به بخش های خصوصی و تعاونی بتوانیم در راستای تحقق جهش تولید کارنامه قابل قبول و قابل ارایه ای خدمت مقام معظم رهبری داشته باشیم.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری جیرو، حجت الاسلام سید ابراهیم رییسی در ادامه برنامه های دومین سفر دولت مردمی به استان مازندران، در مراسم جشن احیای 395 واحد تولیدی و صنعتی استان مازندران ضمن تبریک دهه کرامت، از حضور در مراسم جشن احیای این واحد های تولیدی و صنعتی به دست توانای کارگران و تدبیر مدیران ابراز خرسندی کرد و گفت: در بازدید قبلی ما از این کارخانه در کمال تاسف شاهد آن بودیم که این واحد و بسیاری واحد های تولیدی به دلایلی که اینجا مجال بیان آنها نیست، تا مرز تعطیلی و بعضا تعطیلی کامل پیش رفته بودند.

رییس جمهور با اشاره به گلایه های مطرح شده از سوی کارگران دلسوز این واحد تولیدی نسبت به بی توجهی به تولید داخلی و واردات بی رویه در بازدید قبلی خود افزود: در بازدیدی که از نمایشگاه برپا شده از غرفه های برخی واحد های احیا شده داشتیم، تاریخ تعطیلی آنها سال های دهه 90 و احیای آنها سال های 1401 و 1402 عنوان شده بود.

رییسی همچنین با اشاره به گفتگوی خود با مسیولان برخی از این غرفه ها و تشریح برنامه ها و اهداف آنها برای افزایش تولید و تعداد کارگران خود اظهار داشت: بنا به گفته مسیولان برخی از این واحد ها تولیدات آنها استانداردسازی و تجاری سازی شده و صادرات را نیز آغاز کرده اند که اینها مایه خرسندی است.

رییس جمهور با اشاره به زمینه های متنوع مصرف کاغذ و قدردانی از تلاش های صورت گرفته از سوی همه دست اندرکاران احیای این واحد ها تصریح کرد: شما کارگران و مدیران عزیز به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی سربازان و افسران میدان اقتصاد هستید که با کار و تلاش و فعالیت در حال ناامید کردن دشمنان و امیدوار کردن دوستان و دوستداران انقلاب هستید.

رییسی اضافه کرد: امروز شما کارگران و مدیران عزیز واحد های تولیدی در سنگر تولید برای استقلال اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش می کنید تا با افزایش و رونق تولید اقتصاد را قوی کرده و اجازه ندهید تکانه ها اقتصاد کشور را تکان دهد و آنچه امروز برای آن جشن گرفته ایم مصداق همین تلاش ها و مجاهدت ها است.

رییس جمهور خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید دارند، راه حل اصلی رشد اقتصاد کشور رونق تولید است و شما تلاشگران این عرصه هستید. روزگاری پدران، برادران و بعضی از خود شما در سنگر دفاع از خاک میهن مجاهدت و ایثار کردید و امروز در سنگر روشن نگه داشتن چراغ تولید و رشد اقتصاد برای ناامید کردن دشمن مجاهدت می کنید.

رییسی با قدردانی از حمایت ها و تلاش های وزیر صنعت، معدن و تجارت و نیز رییس و مسیولان ستاد احیای واحد های تولیدی راکد و اظهارامیدواری نسبت به اینکه گام های بعدی در مسیر احیای واحد های تولیدی و رونق بیشتر یافتن واحد های احیا شده محکم و استوار برداشته شود، گفت: امیدوارم با تلاش های صورت گرفته و میدان دادن بیشتر به بخش های خصوصی و تعاونی بتوانیم در راستای تحقق جهش تولید کارنامه قابل قبول و قابل ارایه ای خدمت مقام معظم رهبری داشته باشیم.

رییس جمهور با اشاره به ظرفیت های متنوع و متعدد استان های شمالی از جمله مازندران و با بیان اینکه احیای هر واحد تولیدی مثل کارخانه چوب و کاغذ مازندران در کنار احیای فرصت های شغلی مستقیم، چند برابر فرصت شغلی غیرمستقیم نیز ایجاد می کند، اظهار داشت: امیدوارم در سفر و دیدار بعدی ما از مازندران شاهد رونق بیشتر تولید و صنعت در کنار کشاورزی استان باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییسی: احیای واحدهای تولیدی مایه امیدواری دوستداران و ناامیدی دشمنان انقلاب است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییسی: احیای واحدهای تولیدی مایه امیدواری دوستداران و ناامیدی دشمنان انقلاب است"، کلیک کنید.