رکوردی که فقط نکونام به آن می رسد!

رکوردی که فقط نکونام به آن می رسد!

به گزارش خبرگزاری جیرو؛ در سال 1401 استقلال تهران با کسب 68 امتیاز که البته 2 امتیازش به خاطر برد انضباطی برابر گل گهر سیرجان بود، رکورد تاریخ لیگ فوتبال ایران را شکست. استقلال آن سال در شرایط عادی با 66 امتیاز هم قهرمان می شد اما تساوی 0-0 این تیم برابر گل گهر به برد 3-0 انضباطی بدل شد.

امروز استقلال 57 و پرسپولیس 56 امتیاز دارند. پرسپولیس در بهترین شرایط می تواند 12 امتیاز گرفته، با رکورد استقلال سال 1401 مساوی کند و تنها استقلال است که می تواند با 4 برد متوالی به امتیازی برسد که هیچ تیمی در تاریخ لیگ فوتبال کشورمان موفق نشده کسب کند.

استقلال در صورت برد در 4 بازی آینده، 69 امتیاز به دست خواهد آورد. امتیازی که تیمهای لیگ ایران چه با حضور 16 تیم و چه با حضور 18 تیم هیچگاه به آن دست پیدا نکرده اند. لیگ برتر ایران در 4 هفته پایانی می تواند شاهد روزهای پرحادثه زیادی باشد اما به هر حال اگر قرار به ثبت رکوردی در تاریخ لیگ باشد، این رکورد تنها توسط تیم استقلال شکسته خواهد شد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکوردی که فقط نکونام به آن می رسد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکوردی که فقط نکونام به آن می رسد!"، کلیک کنید.