رمان معروف ایرانی به دست نرگس آبیار سریال می شود

رمان معروف ایرانی به دست نرگس آبیار سریال می شود

آفتاب نیوز :

صفحه رسمی سریال «بامداد خمار» از حضور نرگس آبیار به عنوان کارگردان این سریال خبر داده است. با این حال پیش تر از نام این کارگردان به عنوان کارگردان «بامداد خمار» یاد شده بود. نرگس آبیار که به عنوان کارگردان به این سریال پیوسته است، کارگردانی و فیلم نامه نویسی آثاری، چون فیلم های سینمایی «ابلق»، «شبی که ماه کامل شد»، «نفس» و «شیار 143» را در کارنامه خود دارد و همچنین عضو آکادمی اسکار است.

فیلم نامه «بامداد خمار» بر اساس اقتباسی از رمان «بامداد خمار» اثر فتانه حاج سیدجوادی نوشته شده است. رمان «بامداد خمار» یکی از رمان های معاصر ایران است که سال 1374 منتشر شد.

سریال «بامداد خمار» به نویسندگی محمد داوودی، تهیه کنندگی حسن مصطفوی آغاز به کار کرده است.

سریال دیگر نرگس آبیار با نام «سووشون» در آستانه انتشار از شبکه نمایش خانگی است. این سریال هم برداشتی از رمان «سووشون» نوشته سیمین دانشور است که به روایت جنایت ها و ظلم های استعمارگران در اواخر دوران پهلوی می پردازد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رمان معروف ایرانی به دست نرگس آبیار سریال می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رمان معروف ایرانی به دست نرگس آبیار سریال می شود"، کلیک کنید.