رسیدگی قضایی به پرونده مرگ مشکوک در ساختمان نیمه کاره شهرداری

رسیدگی قضایی به پرونده مرگ مشکوک در ساختمان نیمه کاره شهرداری

تحقیقات در خصوص مرگ مشکوک فردی در ساختمان نیمه کاره شهرداری منطقه 18 در  شعبه سوم دادسرای جنایی تهران ادامه دارد.

به گزارش جیرو،  روز شنبه فوت مشکوک  یک فرد در ساختمان نیمه کاره شهرداری منطقه 18 به شعبه سوم دادسرای جنایی تهران اطلاع داده شد.

 این فرد در تاریخ  9 اردیبهشت ماه سال جاری  برای سرقت  به مجتمع های نیمه تجاری شهرداری ورود می کند و از بالای ساختمان نیمه کاره شهرداری یعنی از دو طبقه به پایین پرت می شود.
 
از آن روز به بعد در اورژانس یافت آباد بود که روز شنبه 15 اردیبهشت ماه فوت می کند. به دلیل اینکه دو نفر به این مجتمع نیمه کاره ورود کرده بودند و اظهارات فرد دوم ضد و نقیض است؛  پرونده قضایی در این خصوص در شعبه سوم دادسرای جنایی تشکیل شده است.  

تحقیقات در این پرونده در شعبه سوم دادسرای جنایی به ریاست قاضی محمدمهدی براعه ادامه دارد.

پایان خبر جیرو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسیدگی قضایی به پرونده مرگ مشکوک در ساختمان نیمه کاره شهرداری" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسیدگی قضایی به پرونده مرگ مشکوک در ساختمان نیمه کاره شهرداری"، کلیک کنید.