ردپای سرویس های امنیتی اسراییل در حمله شهرک نشینان به کمک های بشردوستانه غزه

ردپای سرویس های امنیتی اسراییل در حمله شهرک نشینان به کمک های بشردوستانه غزه

به گزارش جیرو به نقل از جیرو، روزنامه گاردین امروز گزارش داد ارتش رژیم صهیونیستی اطلاعات کامیون های کمک رسانی به غزه از جمله موقعیت مکانی آن ها را به صورت مخفیانه به شهرک نشینان صهیونیست انتقال می دهد تا آن ها محموله های کمکی را تخریب کنند.

پیام های گروه های اینترنتی که به رویت گاردین رسیده، نشان می دهد نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی سعی دارند با این کار، تحویل محموله های بشردوستانه به غزه را با مشکل مواجه کنند. برخی از صهیونیست ها در توجیه این اقدام خود به گاردین گفتند این محموله ها به دست غیرنظامیان غزه نمی رسد و توسط نیروهای حماس استفاده خواهد شد.

رانندگان خودروهای حامل کمک های بشردوستانه حملات شهرک نشینان به خودروهای خود را مصداق «بربریت» توصیف کرده و گفتند نیروهای امنیتی صهیونیست که برای حفاظت از محموله ها در آنجا حضور داشتند، هیچ تلاشی برای مقابله با حملات شهرک نشینان انجام ندادند.

یک راننده که اخیراً خودروی وی هدف یورش صهیونیست های افراطی واقع شد، به گاردین گفت: «همکاری کاملی میان شهرک نشینان و ارتش اسراییل وجود دارد. ما از اینکه ارتش هیچ گونه حفاظتی از ما نکرد، بهت زده و متعجب شدیم. این در حالی است که آن ها در آنجا بودند و آنچه را که در حال رخ دادن بود، می دیدند. ارتش در خدمت شهرک نشینان بود.»

رژیم صهیونیستی در جنگ غزه این باریکه را محاصره کرده هدف خود از این جنگ را نابودی حماس عنوان کرده است؛ حال آنکه ممانعت از تحویل کمک های بشردوستانه به غیرنظامیان فلسطینی هیچ ارتباطی با نابودی حماس ندارد.

گفتنی است که دادستان کل دیوان کیفری بین المللی اخیرا خواستار صدور حکم بازداشت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر و «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به اتهام جنایت علیه بشریت شد. یکی از اتهامات این دو مقام صهیونیست تلاش آگاهانه آن ها برای ایجاد قحطی در غزه است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ردپای سرویس های امنیتی اسراییل در حمله شهرک نشینان به کمک های بشردوستانه غزه" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ردپای سرویس های امنیتی اسراییل در حمله شهرک نشینان به کمک های بشردوستانه غزه"، کلیک کنید.