راه های روستایی کلات بازگشایی شدند

راه های روستایی کلات بازگشایی شدند

جیرو/خراسان رضوی رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای کلات گفت: به جز دو روستا سایر راه های روستایی کلات که به دلیل سیلاب مسدود شده بودند، برای رساندن صندوق های اخذ رای در روز انتخابات که امروز جمعه برگزار می شود بازگشایی شدند.

محمد حسینی در گفت و گو با جیرو با بیان اینکه اگرچه از 20 روستایی که راهشان مسدود بوده مسیر 18 روستا تاکنون بازگشایی شده است، اظهار کرد: امروز قبل از شروع فرآیند رای گیری مسیر دو روستای دیگر نیز بازگشایی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مسیر سنگ دیوار و آبگرم چون پل ورودی به روستا آب نما است هنوز مسدود هستند، خاطرنشان کرد: راه های اصلی شهرستان هیچ مشکلی ندارند.

وی میزان خسارت های وارده به راه های شهرستان را بسیار زیاد و میلیاردی اعلام کرد و گفت: جمع بندی خسارت های وارده ناشی از سیلاب به زودی نهایی و اعلام می شود.

وی با بیان اینکه دو پل کالشور در محور چهچه به همراه جاده کاملاً تخریب شده اند، افزود: متاسفانه مشکلات شهرستان در حوزه راه ها بسیار زیاد است که می طلبد برای رفع آنها اعتبارات مورد نیاز تخصیص یابد.

وی با اعلام اینکه در زیرساخت های شهرستان با مشکلات جدی مواجه هستیم، گفت: رفع مشکلات ابنیه فنی و راه ها در گرو تخصیص اعتبارات مورد نیاز است.

وی با اشاره به اینکه از 64 روستا فقط راه 10 روستا هنوز خاکی هستند و باقی نیز آسفالت شده است، افزود: سیلاب اخیر خسارت جدی به راه های روستایی و شهری وارد کرده است.

کلات با 57 میلی متر بارندگی پربارش ترین شهر خراسان رضوی در 24 ساعت گذشته بوده است و بارندگی ها به صورت پراکنده ادامه دارد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راه های روستایی کلات بازگشایی شدند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راه های روستایی کلات بازگشایی شدند"، کلیک کنید.