دیدار تراکتور و چوکای تالش لغو شد

دیدار تراکتور و چوکای تالش لغو شد

دیدار تراکتور و چوکای تالش در مرحله یک شانزدهم جام حذفی فوتبال به دلیل حضور پیدا نکردن میزبان در زمین برگزار نشد.

به گزارش جیرو، در شرایطی که تراکتور برای دیدار با چوکای تالش در یک شانزدهم نهایی جام حذفی راهی ورزشگاه سردار جنگل رشت شده بود، تیم میزبان از حضور در زمین انصراف داد.

دلیل انصراف تیم چوکا تایید نشدن ورزشگاه پوریای ولی تالش و انتخاب ورزشگاه سردار جنگل رشت برای این مسابقه بود.

بنابراین، دیدار تیم های تراکتور و چوکای تالش به دلیل حاضر نشدن تیم میزبان برگزار نشد و پرونده آن به کمیته انضباطی ارجاع داده می شود.

اما باشگاه چوکا تالش پیرامون لغو این دیدار اطلاعیه ای صادر کرده است.

اطلاعیه باشگاه چوکای تالش به شرح زیر است:

“باشگاه چوکا به اطلاع میرساند پیرو خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر حاضر نشدن چوکا در رشت و دیدار جام حذفی برابر تراکتور، هیچگونه نامه نگاری با باشگاه چوکا و هیات فوتبال تالش مبنی بر برگزاری بازی در استادیوم سردارجنگل رشت انجام نشده است و بر این اساس بازیکنان کادرفنی و عوامل باشگاه چوکا راس ساعت 14 در محل برگزاری دیدارهای خانگی چوکا استادیوم پوریای ولی تالش حضور پیدا کرده اند و تیم میهمان در زمین بازی حضور نداشته است.

باشگاه چوکا این مساله را مورد پیگیری قرار خواهد داد و برگزاری بازی چوکا و تراکتور در استادیوم پوریای ولی تالش حق مسلم باشگاه چوکا و هواداران پرشور این تیم است.”

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار تراکتور و چوکای تالش لغو شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار تراکتور و چوکای تالش لغو شد"، کلیک کنید.