دستگیری 5 مجرم در پاتوق هایشان در غرب تهران

دستگیری 5 مجرم در پاتوق هایشان در غرب تهران

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت 5 مجرم در طی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در غرب تهران خبر داد.

به گزارش جیرو، سرهنگ محمدرضا موسوی در تشریح جزییات این خبر گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح حوزه استحفاظی سرکلانتری پنجم در روز گذشته، ماموران تیم عملیات سرکلانتری پنجم با شناسایی پاتوق های سارقان و اخذ دستور قضایی در سه نقطه به مخفیگاه متهمان ورود کرده که نتیجه آن دستگیری دو سارق حرفه ای و دو موبایل قاپ و کشف چندین دستگاه تلفن همراه سرقتی بود.

وی گفت: با توجه به گزارشاتی که شهروندان مبنی بر امنیت پارک ها و بوستان ها به پلیس داده بودند، پس از پاکسازی پاتوق ها، ماموران پلیس اقدام به سرکشی از پارک های منطقه کردند و موفق به جمع آوری 12 معتاد متجاهر، دستگیری یک نفر از اراذل و اوباش به همراه سلاح سرد و توقیف 15 عدد موتورسیکلت فاقد پلاک یا پلاک مخدوش شدند.

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: معتادان متجاهر به مراکز بازپروری ارجاع داده خواهند شد. همچنین برای متهمان دستگیرشده نیز پرونده ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهند شد.

موسوی گفت: در ادامه این عملیات طی سرکشی از پارکینگ های سطح حوزه یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی سرقتی نیز کشف شد که در این خصوص هم پرونده ای تشکیل شد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 5 مجرم در پاتوق هایشان در غرب تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 5 مجرم در پاتوق هایشان در غرب تهران"، کلیک کنید.