دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)

دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 30 متهم به سرقت و دو سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) خبر داد.

به گزارش جیرو،  سردار علی ولی پور گودرزی گفت: به مناسبت مراسم سالگرد بنیان گذار انقلاب اسلامی، امروز مقر فرماندهی قرارگاه عملیاتی ویژه تشکیل شد و در این مقر تیم های تخصصی، اطلاعاتی و عملیاتی قبل و حین برگزاری مراسم مستقر شدند.

وی با اشاره به تعداد دستگیری ها گفت: تا پایان مراسم، ماموران پلیس آگاهی موفق شدند 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق زن جیب بر را دستگیر کنند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ درباره اموال کشف شده اظهارکرد: از سارقان تعداد 12 گوشی سرقتی کشف شد که پس از هماهنگی های لازم تحویل مالباختگان شد.

ولی پور در ادامه گفت: برای سایر افرادی که مورد سرقت قرار گرفتند نیز در محل قرارگاه، پرونده سرقت تشکیل شد.

وی با بیان اینکه تعدادی کودک نیز در این مراسم گم شده بودند، اظهارکرد: 3 کودک گمشده توسط ماموران پلیس آگاهی به خانواده های آنان تحویل داده شد.

پایان خبر جیرو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 30 نفر متهم به سرقت و 2 سارق جیب بر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره)"، کلیک کنید.