خبر هیجان انگیز برای طرفداران حلقه سامسونگ

خبر هیجان انگیز برای طرفداران حلقه سامسونگ

به گزارش جیرو، دنیل سیونگ، مدیر بخش لوازم جانبی و گجت های پوشیدنی سامسونگ، اخیراً ازطریق لینکدین تایید کرده است که غول فناوری کره ای قصد دارد این محصول سلامتی محور را در نیمه ی دوم سال عرضه کند.

به نقل از مجله جیرو، در رویداد آنپکد امسال، سامسونگ تماشاچیان را با پایان نیمه کاره ی خودش در انتظار باقی گذاشت. کره ای ها پس از معرفی سری گلکسی S24 و هوش مصنوعی Galaxy AI، اعلام کردند که گجت جدیدی موسوم به گلکسی رینگ در حال آماده سازی است؛ اما اطلاعاتی از مشخصات یا تاریخ عرضه ی رسمی آن را فاش نکردند.

حلقه ی هوشمند سامسونگ احتمالاً در رویداد بعدی این شرکت که در تابستان برگزار می شود، حضور خواهد یافت؛ جایی که انتظار می رود ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ 7 و گوشی تاشو گلکسی زد فولد 6 رونمایی شوند. به نظر می رسد سامسونگ در حال تلاش برای دریافت مجوزهای پزشکی برای گلکسی رینگ است.

اگرچه سامسونگ تاکنون جزییات کمی از گلکسی رینگ ارایه داده است، امبر ریور، سخن گوی این شرکت، پیش ازاین گفته بود که هدف از ساخت این حلقه، توانمندسازی افراد برای مدیریت سلامتی خود با رویکردی جامع و درعین حال ساده است.

انتظار می رود کاربران Samsung Health می توانند گلکسی رینگ را با گلکسی واچ ترکیب و برای پیگیری تناسب اندام پیشرفته تر و دقیق تر استفاده کنند.

درحال حاضر، اپل بر ارزیابی ویژگی های سلامتی ازطریق اپل واچ تمرکز دارد. دراین میان، اگر عملکرد حلقه ی هوشمند سامسونگ بتواند مطابق انتظارها باشد، کره ای ها خواهند توانست جایگاه مناسبی در این بازار به دست آورند؛ درست مانند کاری که با بهترین گوشی های تاشو خود انجام دادند.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر هیجان انگیز برای طرفداران حلقه سامسونگ" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر هیجان انگیز برای طرفداران حلقه سامسونگ"، کلیک کنید.