حمله موشکی حزب الله به سکوی گنبدآهنین

حمله موشکی حزب الله به سکوی گنبدآهنین

حزب الله لبنان از هدف قرار دادن سکوی گنبد آهنین در یک پادگان صهیونیستی خبر داد.

به گزارش جیرو، حزب الله لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که در حمایت از مردم غزه و پشتیبانی از مقاومت فلسطین، مجاهدان این جنبش امروز-چهارشنبه- ساعت 2:00 بعد از ظهر با موشک هدایت شونده سکوی سامانه گنبدآهنین در پادگان «رامون نفتالی» را هدف قرار داده اند.

در این بیانیه آمده است که این موشک به طور مستقیم به هدف اصابت کرده و این سکو منهدم شده است.

ساعاتی پیش نیز حزب الله اعلام کرد: مجاهدان مقاومت اسلامی لبنان ساعت 9 صبح امروز محل استقرار نظامیان دشمن در پایگاه «برکه ریشا» را با موشک هدف قرار دادند.

حزب الله لبنان روز سه شنبه نیز حملات گسترده ای را به مناطق شمال اراضی اشغالی و به ویژه «کریات شمونه» انجام داده بود و این حملات منجر به آتش سوزی گسترده ای در این منطقه شد.

از زمان آغاز جنگ غزه مرزهای لبنان و اراضی اشغالی نیز شاهد تبادل آتش میان حزب الله لبنان و ارتش رژیم صهیونیستی است. حزب الله لبنان بر توقف جنگ غزه به عنوان شرط خود برای توقف حملاتش علیه رژیم صهیونیستی تاکید کرده است.

حملات حزب الله لبنان که در حمایت از مقاومت غزه و پاسخ به حملات رژیم اشغالگر به غیرنظامیان در جنوب لبنان انجام می شود، به کابوسی برای شهرک نشینان صهیونیست تبدیل شده است که چند ماهی است از ترس، از مناطق شمال اراضی اشغالی فرار کرده اند.

به گزارش رسانه های عبری ده ها شهرک در شمال اراضی اشغالی به دلیل حملات حزب الله تخلیه شده و این مناطق شبیه شهر ارواح شده است. ساکنان شهرک های شمال می گویند کابینه نتانیاهو آن ها را به حال خودشان رها کرده است و فکری برای حل بحران مناطق شمالی نمی کند.

پایان خبر جیرو

حمله موشکی حزب الله به سکوی گنبدآهنین

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله موشکی حزب الله به سکوی گنبدآهنین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله موشکی حزب الله به سکوی گنبدآهنین"، کلیک کنید.