حسودی بازیکن استقلال به پژمان جمشیدی/او بازیگر شد چرا من نشوم!

حسودی بازیکن استقلال به پژمان جمشیدی/او بازیگر شد چرا من نشوم!

به گزارش خبرگزاری جیرو؛ موفقیت‌های پژمان جمشیدی در عرصه بازیگری باعث شده دیگر فوتبالیست‌ها هم پس از خداحتفظی به فکر بازیگری بیفتند. هاشم بیک‌زاده، مدافع سابق استقلال و تیم ملی یکی از این نفرات است و اخیرا از تمایل خود برای بازیگری گفته است.

او در این خصوص گفت: «چند روز پیش یک فیلمنامه به من دادند که سریال زندگی خودم به نام هاشم است. پژمان جمشیدی آمد بازیگر شد، چرا من نشوم؟ شاید از او بهتر باشم. پژمان هم اشتباهی به فوتبال آمده بود و باید به سینما می‌رفت.»

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حسودی بازیکن استقلال به پژمان جمشیدی/او بازیگر شد چرا من نشوم!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حسودی بازیکن استقلال به پژمان جمشیدی/او بازیگر شد چرا من نشوم!"، کلیک کنید.