جزییات جدید درباره برگزاری امتحانات نهایی

علی فرهادی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و سخن گوی وزارت آموزش وپرورش از برگزاری امتحانات نهایی طبق برنامه از پیش تعیین شده خبر داد و گفت: «از دانش آموزان عزیز تقاضا داریم در وقت مقرر در محل آزمون نهایی حضور یابند و با آمادگی کامل در این آزمون شرکت کنند و از هرگونه اطلاع یابی از مراجع غیررسمی خودداری کنند.»

جزییات جدید درباره برگزاری امتحانات نهایی

آفتاب نیوز :

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع و سخن گوی وزارت آموزش وپرورش از برگزاری امتحانات نهایی طبق برنامه از پیش تعیین شده خبرداد.

وی در ادامه افزود: مرجع اطلاع رسانی در این خصوص پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش به آدرس medu.gov.ir، کانال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در شاد، به آدرس https://shad.ir/officialmedu، رسانه ملی، و ادارت کل آموزش و پرورش استان ها و مناطق است.

بر اساس پیگیری ها وزارت آموزش و پرورش تمام تلاش خود را کرده است تا امتحانات نهایی بدون تعویق برگزار شود؛ با این حال در صورت تعطیلی کشور احتمال تعویق امتحانات نهایی نیز وجود دارد.

محسن زارعی رییس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش هم با بیان اینکه تمام تلاش ما برگزاری به موقع امتحانات نهایی است؛ گفت: فعلاً قرار ما بر این است که امتحانات در همان برنامه اعلامی برگزار شود؛ فعلاً تعطیلی اعلان نشده است و تا زمانی که هییت دولت تصمیمی در این خصوص نداشته باشد؛ ما هم زمان امتحانات را تغییر نخواهیم داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جدید درباره برگزاری امتحانات نهایی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جدید درباره برگزاری امتحانات نهایی"، کلیک کنید.