جزییات تازه از مسمومیت پزشکان با مشروبات الکلی تقلبی در شیراز

جزییات تازه از مسمومیت پزشکان با مشروبات الکلی تقلبی در شیراز

آفتاب نیوز :

در این اخبار ادعاشده بود که در این میهمانی تعدادی پزشک، با مصرف مشروبات تقلبی و دست ساز دچار مسمومیت شدند و در این بین یکی از پزشکان زن متخصص پوست و مو در شیراز جان باخته است و تعدادی دیگر به دلیل مسمومیت شدید در بیمارستان بستری شده اند. 

همچنین در این گزارش اعلام شده که همسر این پزشک که فوق تخصص چشم بوده هر دو کلیه اش از کار افتاده و هم اکنون در کما به سر می برد.

مهرداد شریفی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفتگو با جیرو، با اظهار بی اطلاعی از جزییات این دورهمی مرگبار، گفت: ظاهراً این اتفاق در یک میهمانی شخصی رخ داده و پزشکان حاضر در این راسم اکثراً از بخش خصوصی بودند.

وی با اشاره به اینکه تمام حاضران در این میهمانی پزشک نبوده اند، گفت: ترجیح می دهیم در این مورد صحبتی نشود. برخلاف آنچه که درباره تعداد مراجعه زیاد به بیمارستان پس از این میهمانی مطرح شده، اما ورودی زیادی به بیمارستان نداشته ایم.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز خواست که جزییات بیشتر را از نظام پزشکی جویا شود.

معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و سرپرست دادسرای جنایی و جرایم امنیتی شیراز نیز از تشکیل پرونده قضایی و ورود قاضی ویژه قتل استان به حا دثه مذکور خبر داد.

افشین محمدی دره شوری با بیان اینکه در جریان این پرونده تا کنون سه نفر از عوامل مرتبط با حادثه مسمومیت افراد حاضر در این مهمانی در بازداشت به سر می برند، گفت: دیگر عوامل، مسببین و معاونین احتمالی جرم نیز تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

وی افزود در این حادثه در مجموع 6 نفر دچار مسمومیت شده اند و از این تعداد یک نفر فوت شده و سایر افر اد پس از اقدامات پزشکی در ساعات اولیه حادثه از بیمارستان مرخص شده اند.

وی با کذب خواندن بخشی از اطلاعات و حاشیه های غیر موثق انتشار یافته در فضای مجازی تاکید کرد: برخی مطالب منتشر شده گمانه زنی و اطلاعات فاقد اعتبار است و تنها دستگاه های متولی و مسیول با در نظر گرفتن حقوق شهروندی افراد و وضعیت تحقیقات پرونده اجازه ارایه اطلاعات را دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات تازه از مسمومیت پزشکان با مشروبات الکلی تقلبی در شیراز" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات تازه از مسمومیت پزشکان با مشروبات الکلی تقلبی در شیراز"، کلیک کنید.