تکذیب پلمب یک بیمارستان به دلیل کشف حجاب در شمال تهران

تکذیب پلمب یک بیمارستان به دلیل کشف حجاب در شمال تهران

به دنبال انتشار خبری در خصوص پلمب یک بیمارستان در شمال تهران به دلیل کشف حجاب، مرکز اطلاع رسانی پلیس این خبر را تکذیب کرد و توضیحاتی را در این خصوص ارایه کرد.

به گزارش جیرو، ساعاتی پیش تصاویری در فضای مجازی منتشر و در توضیح آن ادعا شده بود که بیمارستان محب جیرو در شمال تهران به دلیل کشف حجاب پلمب شده است. در پی این ادعا اما مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت موصوع را تکذیب و اعلام کرد: «درپی انتشار فیلم  پلمپ بیمارستان محب جیرو به علت کشف حجاب، به آگاهی می رساند که این موضوع کذب است. اصل ماجرا این است که پس از تماس عوامل درمانی با مرکز فوریت های پلیسی 110  و حضور مامور پلیس در بیمارستان، مشخص شد که دو بیمارستان محب جیرو و هاشمی نژاد دارای یک در مشترک هستند و همین موضوع سبب اختلافات حقوقی و مِلکی توسط بیمارستان های مذکور، نرده گذاری و پلمب این در شده است.»

در ادامه این اطلاعیه با تاکید بر اینکه «فعالیت هر دو بیمارستان در حال انجام است»، آمده است: «هر بیمارستان در ورودی مجزایی هم دارد که برای تردد مراجعین است.»

مرکز اطلاع رسانی پلیس همچنین در پایان تاکید کرده که «پلیس هر گونه خبری  مبنی بر پلمب مرکز درمانی به دلیل کشف حجاب را صحیح ندانسته و آن تکذیب می کند. از مردم نیز درخواست می شود تا اخبار را از  رسانه های رسمی کشور پیگیری کنند.»

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب پلمب یک بیمارستان به دلیل کشف حجاب در شمال تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب پلمب یک بیمارستان به دلیل کشف حجاب در شمال تهران"، کلیک کنید.