تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش

تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن چهلمین روز شهادت خادم الرضا (ع)، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان، از خدمات‌رسانی این شرکت برای مراسم گرامیداشت آن شهید گرانقدر، خبر داد.

به گزارش جیرو، مهدی علیزاده با اعلام این خبر گفت: خاطره ۳ سال خدمت صادقانه ایشان در دولت تا ابد در اذهان و تاریخ مردم شریف ایران ماندگار خواهد بود.

وی با اشاره به مراسمی که روز پنجشنبه هفتم تیر ماه در محل مصلی امام خمینی (ره) برگزار می شود، افزود: با توجه به پیش بینی حضور گسترده مردم عزیزمان از  سراسر کشور برای حضور در مراسم چهلم ایشان همکارانم در شرکت واحد نیز تدابیر گسترده‌ای برای خدمات رسانی بهتر اندیشیده‌اند.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ادامه داد: با برنامه ریزی صورت گرفته، ضمن تقویت خطوط عبوری و منتهی به محل برگزاری مراسم نسبت به ارائه خدمات حمل و نقلی از میادین و مبادی چهار راه تهرانپارس، پایانه خاوران، شهرک شهید بروجردی، شهرک شهید محلاتی، بازار دوم نازی آباد، فلکه دوم صادقیه، تهرانسر، میدان شهرری اقدام می‌شود.

بر اساس گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، وی خاطرنشان کرد: در پایان این مراسم، شرکت‌کنندگان به مبادی و میادین اولیه، بازگردانده خواهند شد.

پایان خبر جیرو 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم چهلمین روز شهادت آیت الله رئیسی و همراهانش"، کلیک کنید.