تقدیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از سریال «رستگاری»

شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه ای با حضور کارگردان و بازیگران سریال «رستگاری»، از عوامل این مجموعه تلویزیونی تقدیر کرد.

به گزارش جیرو به نقل از روابط عمومی، در این جلسه که با حضور اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه دبیر این شورا درباره گیرایی داستان «رستگاری» و استفاده از تکنیک های جدید جلوه های ویژه برای سریال های مناسبتی در ماه رمضان توضیحاتی ارایه داد و گفت: این سریال توانسته مردم را با سلایق مختلف پای تلویزیون بنشاند.

آیت الله علی اکبر رشاد- عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز با تمجید از محتوای سریال «رستگاری» عنوان کرد: صداوسیما ویترین متفاوتی را برای ماه رمضان تدارک دیده بود.

در این جلسه با هدایایی از کارگردان، بازیگران و عوامل سریال «رستگاری» تقدیر شد.

«رستگاری» به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش شد.

تقدیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از سریال «رستگاری»

در این سریال بازیگرانی از جمله محمود پاک نیت، رضا استادی، پویا امینی، مهدی سلوکی، کاوه سماک باشی، حمید رضا هدایتی، رامین راستاد، نیما شاهرخ شاهی، رضا توکلی، حسن اسدی، محمدرضا رهبری، مالک سراج، افشین سنگ چاپ، رامبد شکر آبی، اکبر رحمتی، محمود مقامی، مختار سایقی، نفیسه روشن، سولماز حصاری، پوراندخت مهیمن، شیوا خسرومهر، پرنیا کربلایی، ساقی زینتی، المیرا ربیعی، عاطفه رحمان پور، حسنی قبادی، فریبا ترکاشوند، پریا انوری، ژاله درستکار، مونا افخمی، مهرسا فلاحیان، فرخنده فرمانی زاده و افسر ناصری ایفای نقش کردند.

تقدیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از سریال «رستگاری»

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تقدیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از سریال «رستگاری»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تقدیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از سریال «رستگاری»"، کلیک کنید.