تساوی و برد شطرنج بازان در دور اول مسترز شارجه

تساوی و برد شطرنج بازان در دور اول مسترز شارجه

در دور اول مسابقات شطرنج مسترز شارجه سید محمد امین طباطبایی به پیروزی رسید و پرهام مقصودلو به تساوی دست یافت.

به گزارش جیرو، دور اول سوپر مسابقات شطرنج مسترز شارجه امروز برگزار شد. استاد بزرگ پرهام مقصودلو مرد شماره یک شطرنج ایران و استاد بزرگ محمد امین طباطبایی نیز در این مسابقات حضور دارند. 

در پایان دور اول، استاد بزرگ محمد امین طباطبایی مقابل استاد بزرگ پراناو هندی دست به مهره شد. طباطبایی که در مسابقات پلیس دبی بازی را به این استاد بزرگ هندی واگذار کرده بود توانست در این دیدار حریفش را شکست دهد و دور اول را با پیروزی پشت سر بگذارد.

پرهام مقصودلو نیز در دور اول مقابل استاد بزرگ وحیدوف از ازبکستان رقابت کرد که در پایان به تساوی دست یافت.

همچنین بردیا دانشور مقابل استاد بزرگی از صربستان به تساوی رسید. پویا ایدنی برابر حریف هندی اش و مهدی غلامی مقابل حریف از ازبکستان شکست خوردند.

این مسابقات از امروز آغاز شده و در 9 دور انجام خواهد شد. 

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تساوی و برد شطرنج بازان در دور اول مسترز شارجه" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تساوی و برد شطرنج بازان در دور اول مسترز شارجه"، کلیک کنید.