ترکیه ارتفاعات استان اربیل عراق را بمباران کرد

ترکیه ارتفاعات استان اربیل عراق را بمباران کرد

ارتش ترکیه امروز (دوشنبه) بار دیگر به بهانه مبارزه با عناصر پ.ک.ک، کوه‌های استان اربیل واقع در شمال عراق را بمباران کرد.

به گزارش جیرو، ترکیه روز دوشنبه ارتفاعات لولان در منطقه برادوست استان اربیل واقع در شمال عراق را هدف حمله هوایی خود قرار داده است.

جنگنده‌های ترکیه امروز همچنین منطقه‌ای در استان دهوک در شمال عراق را به بهانه مبارزه با عناصر پ.ک.ک بمباران کردند.

رسانه‌های عراقی گزارش دادند ترکیه با حملات هر روزه خود به شمال عراق، خسارات قابل توجهی به زیرساخت‌ها و اموال وارد کرده و منجر به آواره شدن بسیاری از ساکنان شد.

برخی از رسانه‌های عراقی گزارش دادند بمباران ترکیه منجر به آتش‌سوزی عظیم در جنگل‌ها و باغ‌های اطراف شد که این نشان می‌دهد وضعیت انسانی در دهوک به سرعت رو به وخامت است و نیاز شدید به کمک‌های بشردوستانه وجود دارد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترکیه ارتفاعات استان اربیل عراق را بمباران کرد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترکیه ارتفاعات استان اربیل عراق را بمباران کرد"، کلیک کنید.