تجلیل از چهره ماندگار روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات

تجلیل از چهره ماندگار روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات

دومین آیین تجلیل از پیشکسوتان و همکاران اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با تجلیل از احمد کمالی مقدم، چهره ماندگار روابط عمومی در مجموعه فرهنگی محمد علی مفرح برگزار شد.

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری جیرو، مدیرعامل، اعضای هییت مدیره و مدیران ارشد این بانک در نشستی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی، از روسا، مدیران، معاونان، کارشناسان و همکاران پیشکسوت و کارکنان شاغل اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران به پاس سال ها خدمت در مسیر کمک به تعالی سازمانی و نشان دادن چهره برجسته و تاثیرگذار این بانک در همراهی با مردم و پشتیبانی از اقتصاد کشور قدردانی کردند و از احمد کمالی مقدم، رییس اسبق اداره کل روابط عمومی بانک به عنوان چهره ماندگار روابط عمومی تجلیل شد.

محسن سیفی، مدیرعامل بانک صادرات ایران در این مراسم که با حضور مدیران و همکاران اداره کل روابط عمومی و خانواده های آنها نیز همراه بود، به تبیین نقش و اهمیت روابط عمومی در معرفی دقیق موفقیت ها و تلاش های انجام شده و چهره واقعی و اثرگذار بانک در اقتصاد کشور و همچنین پاسداری از ارزش های فرهنگ سازمانی بانک صادرات ایران پرداخت و از زحمات همکاران پیشکسوت و فعلی بانک در این اداره کل تشکر کرد.

او با تشریح موفقیت های تیم مدیریتی جدید در افزایش سرمایه بانک، ارتقای سخت افزاری و نرم افزاری در بخش های مختلف فناوری اطلاعات بانک و کسب جایگاه برتر در زمینه منابع، به تشریح چشم انداز مسیر بانک پرداخت و خواستار استفاده از تجربیات تمامی پیشکسوتان روابط عمومی در معرفی توفیقات به دست آمده و ارتقای جایگاه و برند بانک در جامعه شد.

احمد کمالی مقدم نیز در سخنانی تغییرات سریع در فرآیندهای بانکداری از جمله نقش و جایگاه محصولات روزآمد و  نرم افزارهای بانکی در اقناع و جذب مخاطبان و مشتریان را مورد توجه قرار داد و خواستار تلاش بیش از پیش همکاران برای معرفی محصولات و دستاوردهای بانک شد.

احمد کمالی مقدم از جمله مدیران تحول گرا، محبوب و دارای مقبولیت سازمانی در ارکان ستادی بانک صادرات ایران بود که نقش مهمی در مدت تقریبا 5 سال سابقه حرفه ای خود طی سال های 1370 تا 1375 در سمت معاونت و ریاست اداره کل روابط عمومی بانک صادرات ایران بر عهده داشت و منشاء تحولات و اقدامات مهمی در این اداره کل بوده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تجلیل از چهره ماندگار روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تجلیل از چهره ماندگار روابط عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات"، کلیک کنید.