بهت و حیرت مهدی قایدی از گل سردار آزمون + عکس

آفتاب نیوز :

مهدی قایدی روز گذشته یکی از بهترین های تیم ملی ایران در جریان پیروزی چهار بر دو مقابل هنگ کنگ بود که توانست یک پنالتی بگیرد و یک پاس گل بدهد، اما او پس از گل چهارم که خودش در آن نقشی نداشت، شادی عجیبی انجام داد که جلب توجه می کند.

گل چهارم تیم ملی ایران مقابل هنگ کنگ روی پاس بلند زیبای مهدی طارمی به پشت مدافعان حریف و حرکت در عرض سردار آزمون با دو سر توپ و شوت زمینی به زاویه موافق به ثمر رسید که مهدی قایدی در این لحظه حرکت غیرمنتظره ای انجام داد.

درست در لحظه ای که شوت زمینی آزمون به گوشه پایین دروازه هنگ کنگ رفت و تبدیل به گل شد، مهدی قایدی به شکلی که گویا شگفت زده شده، دست را روی سرش گذاشت و سردار را نگاه می کرد که البته مهاجم گلزن تیم ملی پس از این گل به سمت طارمی که پاس گل داده بود، رفت.

قایدی که ارتباط نزدیکی با سردار آزمون رفت، جالب ترین خوشحالی گل را پس از گلزنی هم بازی و دوست خود انجام داد، ولی تصویر زیادی از او به ثبت نرسید.

بهت و حیرت قایدی از گل آزمون(عکس)

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهت و حیرت مهدی قایدی از گل سردار آزمون + عکس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهت و حیرت مهدی قایدی از گل سردار آزمون + عکس"، کلیک کنید.