بلان با موافقت بنزما سرمربی الاتحاد می‌شود

بلان با موافقت بنزما سرمربی الاتحاد می‌شود

باشگاه الاتحاد پس از موافقت کریم بنزما در آستانه عقد قرارداد با لوران بلان است.

به گزارش جیرو، به نظر می‌رسد باشگاه الاتحاد به جمع‌بندی نهایی برای انتخاب سرمربی جدیدش رسیده است. پیش از این رسانه‌های عربستانی و اروپایی اعلام کرده بودند استفانو پیولی هدایت الاتحاد را بر عهده خواهد گرفت اما این سرمربی ایتالیایی در نهایت مورد موافقت بنزما قرار نگرفت.

باشگاه عربستانی با گزینه مورد علاقه بنزما به توافق نهایی رسید و او کسی جز لوران بلان فرانسوی نیست.

فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، هم این خبر را تایید و اعلام کرد که الاتحاد در حال توافق نهایی با بلان است.

پیش از این سعودی‌اسپورت عربستان اعلام کرد بنزما به سران باشگاه الاتحاد اعلام کرده است سرمربی جدید این تیم باید به زبان فرانسوی مسلط باشد و با انتخاب بلان او به خواسته خود می‌رسد.

بنزما فصل ناامیدکننده‌ای را با الاتحاد پشت سر گذاشت. گمانه‌زنی‌ها درباره جدایی او زیاد بود اما او در نهایت در تیم ماندگار شد و به نظر می‌رسد مرد همه‌کاره این باشگاه عربستانی شده است.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلان با موافقت بنزما سرمربی الاتحاد می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلان با موافقت بنزما سرمربی الاتحاد می‌شود"، کلیک کنید.