بزرگ ترین بازی تاریخ در راه است/ GTA 6؛ انتظارات گیمرها را برآورده می کند!

به گزارش خبرگزاری جیرو، از زمان اعلام ساخت GTA 6، طرفداران خواهان قابلیت های مورد نظرشان در این بازی بودند. با توجه به اطلاعات فاش شده، گیمرها بیش از پیش امیدوارتر شده اند که قابلیت هایی جدید را در بازی ببینند. بسیاری از طرفداران حتی قبل از معرفی جی تی ای 6 قابلیت های مورد نظر خود را لیست کرده بودند. ساختمان های قابل دسترسی، یکی از خواسته های بزرگ طرفداران است.

بر اساس گزارش مجله جیرو، اولین تریلر GTA 6 صحنه های زیادی از ساختمان ها داشت. در بازی های قبلی، تعداد زیادی از این ساختمان ها قابل دسترس نبودند و گیمرها نمی توانستند وارد آن ها شوند. طرفداران امیدوارند در GTA 6، تعداد ساختمان های قابل دسترس بیشتر شود. با توجه به اینکه جی تی ای 6 در زمان شکوفایی هوش مصنوعی منتشر می شود، گیمرها انتظار دارند این فناوری به طور گسترده در بازی استفاده شود و برای مثال NPC-های پلیس پاسخ مناسب تر و واقعی تری به اقدامات مختلف بازیکن نشان دهند.

بزرگ ترین بازی تاریخ در راه است/ GTA 6؛ انتظارات گیمرها را برآورده می کند!

گیمرها همچنین خواستار تعیین درجه ی سختی برای جی تی ای 6 هستند. جی تی ای 5، آخرین نسخه ی GTA که 10 سال پیش منتشر شد، سطح دشواری کمتری در بین بازی های هم سبک خود دارد. در بازی GTA 5 افراد مبتدی یا حرفه ای، همگی باید در یک سطح بازی کنند. طرفداران امیدوارند بازی GTA 6 امکان انتخاب سطح دشواری بازی را به گیمر بدهد.

بزرگ ترین بازی تاریخ در راه است/ GTA 6؛ انتظارات گیمرها را برآورده می کند!

معمولاً در سری بازی های GTA ویژگی های فردیِ شخصیت های بازی چندان در مرکز توجه قرار نمی گیرد. با توجه به تعاملات دو قهرمان اصلی GTA 6 در تریلر اول، طرفداران فکر می کنند احتمال تعاملات دقیق و مناسب با شخصیت ها در این بازی بیشتر است. طرفداران خواهان توجه به ویژگی های فردی شخصیت ها، توانایی های منحصربه فرد هر یک از آن ها و انگیزه و واکنش مناسب هر شخصیت هستند.

بزرگ ترین بازی تاریخ در راه است/ GTA 6؛ انتظارات گیمرها را برآورده می کند!

دو بازی GTA 5 و GTA Online سرقت های بزرگی دارند ولی تعدادشان محدود است. آن ها بسیار مهیج هستند اما پس از مدتی جذابیت های خود را از دست می دهند. طرفداران می خواهند بازی GTA 6 دارای سرقت های کوچک و پویا باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگ ترین بازی تاریخ در راه است/ GTA 6؛ انتظارات گیمرها را برآورده می کند!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگ ترین بازی تاریخ در راه است/ GTA 6؛ انتظارات گیمرها را برآورده می کند!"، کلیک کنید.