برنی سندرز: نتانیاهو جنایتکار جنگی است

برنی سندرز: نتانیاهو جنایتکار جنگی است

سناتور آمریکایی برنی سندرز، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی را جنایتکار جنگی خواند.

به گزارش جیرو، نتانیاهو روز شنبه دعوت رهبران کنگره آمریکا برای سخنرانی در نشست مشترک کنگره در حمایت از رژیم صهیونیستی را پذیرفت.

در همین حال سندرز در شبکه اجتماعی خود گفت: بنیامین نتانیاهو یک جنایتکار جنگی است. او نباید برای سخنرانی در نشست مشترک کنگره دعوت شود. من قطعا در آن شرکت نخواهم کرد.

به گزارش اسپوتنیک، این سناتور با بیان اینکه با حکم دادگاه کیفری بین المللی (ICC) برای نتانیاهو موافق است، گفت: «این افراد در نقض آشکار و ظالمانه قوانین بین المللی دست دارند.»

در 20 مه، کریم خان، دادستان دیوان کیفری بین المللی، درخواست هایی را برای صدور حکم بازداشت برای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسراییل و یوآو گالانت، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی ارایه کرد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنی سندرز: نتانیاهو جنایتکار جنگی است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنی سندرز: نتانیاهو جنایتکار جنگی است"، کلیک کنید.