برنامه آزمون هماهنگ پایه ششم و نهم کشوری خرداد

آفتاب نیوز :

براساس گزارش آموزش و پرورش شهر تهران، همچنین نظر به اعلام ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت مقام شامخ شهدای عزیز خدمت مبنی بر لغو شدن همه امتحانات دانش آموزان تا پایان هفته جاری، به اطلاع می رساند؛ اصلاحیه برنامه آزمون های هماهنگ کشوری خرداد ماه 1403 پایه ششم مقطع ابتدایی به پیوست اعلام می شود.

آزمون درس ریاضی هماهنگ کشوری پایه ششم ابتدایی روز یکشنبه 6 خرداد ماه 1403 در نوبت صبح ساعت 10:30 و در نوبت عصر ساعت 15:30 برگزار می شود خواهشمند است در اسرع وقت به مدیران واحد های آموزشی، دانش آموزان و اولیای گرامی اطلاع رسانی شود.

برنامه آزمون هماهنگ پایه ششم و نهم کشوری خرداد

برنامه آزمون هماهنگ پایه ششم و نهم کشوری خرداد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برنامه آزمون هماهنگ پایه ششم و نهم کشوری خرداد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برنامه آزمون هماهنگ پایه ششم و نهم کشوری خرداد"، کلیک کنید.