باشگاه نفت آبادان: در سریع ترین زمان ممکن به لیگ برتر برمی گردیم

باشگاه نفت آبادان: در سریع ترین زمان ممکن به لیگ برتر برمی گردیم

جیرو/خوزستان باشگاه نفت آبادان در اطلاعیه ای از هواداران تیمش برای سقوط به لیگ یک عذرخواهی کرد.

در اطلاعیه باشگاه صنعت نفت آبادان آمده است: 

«سرمایه های دوست داشتنی و صاحبان اصلی باشگاه

سلام و احترام

همانطوری که مستحضر هستید فصل فوتبالی خوبی نداشتیم، نه خوب آغاز کردیم و نه خوب به پایان رساندیم.

متاسفانه با وجود تلاش های شبانه روزی کلیه اعضای باشگاه اعم از مدیران، کادر فنی و بازیکنان در پایان فصل، نتیجه ای که زیبنده و شایسته شهر مقاوم آبادان و شما باشد، حاصل نشد.

براین باوریم که در این مسیر پرتلاطم حتی اشتباهاتی داشته ایم، ولی یقین بدانید که پیوسته برای اعتلای فوتبال آبادان و تحقق شعار «تا پای جان برای آبادان» تلاش کرده و از هیچ کوششی فروگذار نکرده ایم.

با این حال جز شرمندگی، حرفی برای گفتن باقی نمی ماند.
به این وسیله ضمن پوزش و عذرخواهی فراوان از تمامی عزیزان، یقین داریم که با درس گرفتن از اشتباهات گذشته، در فصل جدید با برنامه ریزی صحیح و ایجاد ساختار مناسب در باشگاه و با حفظ همدلی و وفاق، متحد و در کنار هم در سریع ترین زمان ممکن، دوباره به سطح اول فوتبال باز خواهیم گشت.» 

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه نفت آبادان: در سریع ترین زمان ممکن به لیگ برتر برمی گردیم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه نفت آبادان: در سریع ترین زمان ممکن به لیگ برتر برمی گردیم"، کلیک کنید.