بارش برف و باران در شمال و غرب تهران/ پیش بینی وزش باد خیلی شدید

بارش برف و باران در شمال و غرب تهران/ پیش بینی وزش باد خیلی شدید

آفتاب نیوز :

بر اساس بررسی نقشه های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، امروز (17 بهمن ماه) با گذر موج ضعیفی از استان، آسمان نیمه ابری تا ابری در پاره ای نقاط به ویژه نواحی شمالی و غربی، گاهی بارش برف و باران و وزش باد در ارتفاعات مه آلودگی و بارش برف و گاهی کولاک برف پیش بینی می شود.

همچنین در بعضی ساعات امروز تا صبح فردا (18 بهمن ماه) در سطح استان به ویژه عصر امروز در نیمه جنوبی و ارتفاعات وزش باد شدید تا خیلی شدید دور از انتظار نیست.

از ظهر چهارشنبه به تدریج جوی پایدار روی استان مستقر می شود و تا شنبه (21 بهمن ماه) وضعیت جوی استان آسمانی صاف تا کمی ابری، در مناطق پرتردد و صنعتی همراه با انباشت تدریجی آلاینده ها و در بعضی ساعات کاهش کیفیت هوا و غبار محلی مورد انتظار است همچنین امشب کاهش نسبی دمای کمینه و از پنجشنبه (19 بهمن ماه) روند افزایش نسبی دما در سطح استان پیش بینی میشود.

آسمان تهران چهارشنبه (18 بهمن ماه) صاف، گاهی افزایش باد با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد و طی پنجشنبه ( 19 بهمن ماه) صاف در بعضی ساعت ها غبار محلی، گاهی وزش باد با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 13 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، توچال با کمینه دمای 13- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارش برف و باران در شمال و غرب تهران/ پیش بینی وزش باد خیلی شدید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارش برف و باران در شمال و غرب تهران/ پیش بینی وزش باد خیلی شدید"، کلیک کنید.