ایجاد 87 مرکز درمان ناباروری سطح 2 در کشور/ درمان ناباروری از مهم ترین وجوه قانون جوانی جمعیت

ایجاد 87 مرکز درمان ناباروری سطح 2 در کشور/ درمان ناباروری از مهم ترین وجوه قانون جوانی جمعیت

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان ناباروری را از مهم ترین وجوه قانون جوانی جمعیت خواند و اقدامات انجام شده در این زمینه را تشریح کرد.

به گزارش جیرو، دکتر سعید کریمی در نشست خبری «هفته ملی جمعیت» که صبح شنبه، 22 اردیبهشت ماه برگزار شد، اظهار کرد: درمان ناباروری جزو مهم ترین وجوه قانون جوانی جمعیت به حساب می آید. سیاست های کشور به نحوی بود که در حوزه کنترل جمعیت گام برداریم اما سیاست ها تغییر کرده است و در حال حاضر در مسیر جوانی جمعیت گام برداشته ایم.

وی با بیان اینکه نسبت به احداث مراکز درمان ناباوری و ارایه خدمات سطح دو اقدام کرده ایم، افزود: 87 مرکز درمان ناباروری سطح دو در کشور ایجاد کرده ایم. دولت سیزدهم، این مراکز را برای نخستین بار در کشور احداث کرده است.

وی گفت: پیش از دولت سیزدهم، هیچ مرکز درمان ناباوری سطح 2 در کشور وجود نداشت اما شرایط حال حاضر به نحوی است که تمام دانشگاه های علوم پزشکی کشور حداقل یک مرکز درمان ناباروری سطح 2 وجود دارد.

ادامه دارد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایجاد 87 مرکز درمان ناباروری سطح 2 در کشور/ درمان ناباروری از مهم ترین وجوه قانون جوانی جمعیت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایجاد 87 مرکز درمان ناباروری سطح 2 در کشور/ درمان ناباروری از مهم ترین وجوه قانون جوانی جمعیت"، کلیک کنید.