ایتالیا به سختی از سد آلبانی گذشت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

ایتالیا به سختی از سد آلبانی گذشت - خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار جیرو، تیم های ملی فوتبال ایتالیا و آلبانی در نخستین دیدار خود در رقابت های جام ملت های فوتبال اروپا موسوم به «یورو 2024» شامگاه شنبه از ساعت 22:30 در ورزشگاه «سیگنال ایدونا پارک» آلمان به مصاف هم رفتند که در پایان ایتالیا موفق شد با نتیجه 2 بر یک به برتری برسد.

در این دیدار ابتدا «ندیم بایرامی» در ثانیه 22 برای آلبانی گلزنی کرد و سریع ترین گل تاریخ رقابت های یورو را به ثمر رساند. اما در ادامه لاجوردی پوشان ایتالیا در دقیقه 11 به وسیله «الساندرو باستونی» گل تساوی را به ثمر رساندند و سپس «الساندرو باستونی» در دقیقه شانزده شاگردان اسپالتی را 2 بر یک پیش انداخت.

در ادامه هم تلاش های هر دو تیم برای رسیدن به گل ثمری نداشت تا ایتالیا در نخستین دیدار خود به سختی بتواند 3 امتیاز سخت را از آلبانی بگیرد.

در دیگر دیدار این گروه هم امروز اسپانیا موفق شد با نتیجه 3 بر صفر از سد کرواسی عبور کند.

در جدول رده بندی گروه B، اسپانیا و ایتالیا با 3 امتیاز در صدر جدول قرار دارند و آلبانی و کرواسی بدون امتیاز سوم و چهارم هستند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایتالیا به سختی از سد آلبانی گذشت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایتالیا به سختی از سد آلبانی گذشت – خبرگزاری جیرو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.