اوکراین مدعی حمله پهپادی به پایانه‌ نفتی روسیه شد

اوکراین مدعی حمله پهپادی به پایانه‌ نفتی روسیه شد

بر اساس گزارش مقامات روس و یک منبع اطلاعاتی در کی‌یف، حمله پهپادی روز سه‌شنبه اوکراین به تاسیسات نفتی روسیه باعث آتش سوزی گسترده در مخزن سوخت یک ترمینال نفتی در بندر آزوف روسیه شده است.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری جیرو، روسیه اعلام کرد که یک تیم بزرگ از ماموران آتش‌نشانی در حال مهار آتش‌سوزی است.

کانال‌های تلگرام محلی نیز گزارش دادند که مخزنی حاوی متانول در پی این حمله دچار حریق شده است.

وزارت شرایط اضطراری روسیه همچنین اعلام کرده است که آتش سوزی یاد شده مساحتی به وسعت ۵ هزار متر مربع را در بر گرفته اما تلفات جانی نداشته است.

حمله دوشنبه شب هواپیماهای بدون سرنشین ۲ انبار حاوی ۲۲ مخرن نفت صادراتی را در یکی از پایانه‌های فراورده‌های نفتی در منطقه روستوف روسیه هدف قرار داده‌اند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوکراین مدعی حمله پهپادی به پایانه‌ نفتی روسیه شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوکراین مدعی حمله پهپادی به پایانه‌ نفتی روسیه شد"، کلیک کنید.