اوسمار به دنبال یک رکورد جذاب

اوسمار به دنبال یک رکورد جذاب

به گزارش خبرگزاری جیرو؛ تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی برابر استقلال خوزستان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر و با توجه به تساوی استقلال تهران برابر نساجی توانست در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات خود را به صدر جدول برساند سرخ پوشان برای کسب عنوان قهرمانی و حفظ صدرنشینی باید دو دیدار باقی مانده خود را پیروز شوند.

«اوسمار ویه را» که از نیم فصل و پس از جدایی یحیی گل محمدی هدایت سرخ ها را بر عهده گرفت، توانست عملکرد قابل قبولی را از خود نشان دهد و تا به اینجای مسابقات پرسپولیس تنها برابر آلومینیوم شکست خورده و برابر استقلال تهران و سپاهان هم به نتیجه تساوی دست یافته و مابقی دیدارهای خود را با پیروزی به اتمام رسانده است. همچنین اوسمار موفق شد سهمیه حضور در لیگ نخبگان آسیا را برای پرسپولیس کسب کند.

پرسپولیس در پایان هفته بیست و هشتم 62 امتیازی شد و اگر دو بازی باقی مانده خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، 68 امتیازی می شود و می تواند با کسب بیشترین امتیاز تاریخ حضور خود در لیگ برتر به مقام قهرمانی دست یابد.

پیش از این پرسپولیس در فصل های نوزدهم و بیستم موفق شده بود با 67 امتیاز عنوان قهرمانی را به دست آورد و حالا اوسمار می تواند در نخستین تجربه حضورش به عنوان سرمربی در پرسپولیس با کسب بیشترین تعداد امتیاز این تیم را به سکوی نخست فوتبال ایران برساند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اوسمار به دنبال یک رکورد جذاب" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اوسمار به دنبال یک رکورد جذاب"، کلیک کنید.