الوکره برای حسن ۸۰۰ هزار دلار می‌دهد/ پرسپولیس ۲ میلیون دلار خواست

الوکره برای حسن ۸۰۰ هزار دلار می‌دهد/ پرسپولیس ۲ میلیون دلار خواست

باشگاه الوکره قطر با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد حاضر است برای صدور رضایت‌نامه مدافع چپ قطری سرخپوشان ۸۰۰ هزار دلار بپردازد.

به گزارش جیرو، باشگاه الوکره قطر با ارسال نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس خواستار به خدمت گرفتن عبدالکریم حسن، مدافع چپ سرخپوشان شده است. باشگاه پرسپولیس هم با تایید این خبر اعلام کرد که با این پیشنهاد مخالف است.

در این زمینه خبرنگار جیرو از طریق دو منبع در باشگاه پرسپولیس کسب اطلاع کرد که باشگاه الوکره پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری داده که با مخالفت پرسپولیس روبه‌رو شده است. باشگاه پرسپولیس به باشگاه قطری اعلام کرده تنها در ازای دریافت دو میلیون دلار رضایتنامه عبدالکریم حسن را صادر می‌کند.

عبدالکریم حسن یک فصل دیگر با قهرمان لیگ برتر بیست‌وسوم قرارداد دارد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الوکره برای حسن ۸۰۰ هزار دلار می‌دهد/ پرسپولیس ۲ میلیون دلار خواست" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الوکره برای حسن ۸۰۰ هزار دلار می‌دهد/ پرسپولیس ۲ میلیون دلار خواست"، کلیک کنید.