الحاق بیش از ۹۰۰ دستگاه خودروی امدادی به ناوگان جمعیت هلال احمر

الحاق بیش از ۹۰۰ دستگاه خودروی امدادی به ناوگان جمعیت هلال احمر

جیرو/خراسان شمالی دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از الحاق بیش از ۹۰۰ دستگاه خودروی امدادی به ناوگان این مجموعه در کشور خبر داد.

یعقوب سلیمانی با سفر به خراسان شمالی، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با پیگیری‌های بسیار و جذب اعتبارات، فردا صبح از مرقد مطهر حضرت امام خمینی (ره) قرار است ۹۰۵ دستگاه آمبولانس و خودروی امدادی به ناوگان جمعیت هلال احمر کشور الحاق شود.

وی با اشاره به اینکه پیگیری‌ها برای افزایش ناوگان امدادی و تجهیزاتی جمعیت هلال احمر ادامه دارد، گفت: برای خرید بالگرد مذاکراتی انجام شده و در این زمینه رئیس جمعیت هلال احمر کشور در روسیه پیگیری‌هایی داشته است.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور به اربعین حسینی نیز اشاره کرد و ادامه داد: اربعین حرکتی مردمی و جهانی است و جمعیت هلال احمر تلاش می‌کند در آن به‌طور موثر نقش‌آفرینی کند.

او با بیان اینکه جمعیت هلال احمر با داشتن بیش از ۱۳۰۰ پایگاه جاده‌ای و شعبه‌های مختلف در کشور نقش موثری در خدمات‌رسانی به زائران اربعین دارد، گفت: در کشور دوست و همسایه عراق خدمات‌مان را به زائران ارائه خواهیم داد و برنامه ما، نقش دادن به مردم و اقشار مختلف در آن است.

سلیمانی اظهار کرد: در این‌باره با تمام توان در میدان حضور خواهیم داشت و امروز نیز تیمی از جمعیت هلال احمر به نجف و کربلا اعزام شدند تا جانمایی پایگاه‌ها را بررسی کنند.

به گفته وی، قرار است کنگره بین‌المللی سلامت در اربعین نیز ۱۱ و ۱۲ مرداد ماه در تهران به میزبانی جمعیت هلال احمر برگزار شود.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الحاق بیش از ۹۰۰ دستگاه خودروی امدادی به ناوگان جمعیت هلال احمر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الحاق بیش از ۹۰۰ دستگاه خودروی امدادی به ناوگان جمعیت هلال احمر"، کلیک کنید.