از خواسته های خود پا پس نمی کشیم/ چرا باید اسیران را بدون اطمینان از پایان جنگ آزاد کنیم؟

از خواسته های خود پا پس نمی کشیم/ چرا باید اسیران را بدون اطمینان از پایان جنگ آزاد کنیم؟

به گزارش جیرو، «خلیل الحیه» نایب رییس جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس در سخنانی که از سوی آسوشیتدپرس نقل شد اعلام کرد: ما چند مرتبه توافق هایی را برای توقف جنگ و آتش بس به مدت 5 سال یا بیش تر ارایه کرده ایم.

الحیه گفت: حماس تشکیل کشور فلسطین با حاکمیت کامل در مرزهای 1967 را خواهد پذیرفت و اگر این موضوع رخ بدهد، شاخه نظامی این جنبش منحل خواهد شد. سوابق مبارزه علیه اشغالگران نشان داده که این مبارزان هنگام استعفا و دستیابی به حقوق و کشورشان به احزاب سیاسی مبدل خواهند شد.

به گزارش جیرو به نقل از المیادین، وی افزود: جنبش حماس در موضوع شمار اسیران فلسطینی که در جریان مبادله احتمالی اسیران آزاد خواهند شد، نرمش نشان داده و کوتاه آمده است. حماس از خواسته های خود در خصوص برقراری آتش بس دایم و عقب نشینی کامل نیروهای اسراییلی پا پس نخواهد کشید.

الحیه ادامه داد: زمانی که اطمینان نداریم جنگ پایان خواهد یافت چرا باید اسیران را تحویل بدهیم؟ ما هرگونه حضور بیگانگان در دریا یا خاک غزه را رد می کنیم و با هر نیروی نظامی اسراییلی یا غیر اسراییلی به عنوان نیروی اشغالگر برخورد می کنیم.

نایب رییس جنبش حماس در نوار غزه افزود: تلاش های اسراییل برای نابودی حماس در نهایت در ممانعت از خیزش مسلحانه پیشروی فلسطینیان ناکام خواهد بود.

وی افزود: حماس خواهان تداوم نقش قطر به عنوان میانجیگر است. هیچ اقدامی برای انتقال دایم دفتر سیاسی جنبش حماس وجود ندارد.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "از خواسته های خود پا پس نمی کشیم/ چرا باید اسیران را بدون اطمینان از پایان جنگ آزاد کنیم؟" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "از خواسته های خود پا پس نمی کشیم/ چرا باید اسیران را بدون اطمینان از پایان جنگ آزاد کنیم؟"، کلیک کنید.