اختصاص سه هزار و600میلیارد تسهیلات به چهارمحال وبختیاری

اختصاص سه هزار و600میلیارد تسهیلات به چهارمحال وبختیاری

فرشاد طهماسبی افزود: این تسهیلات به 24 هزار نفر از درخواست کنندگان وام به عنوان اولویت اول (کسانی که در دور نخست سفر استانی رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری از این تسهیلات استفاده نکرده اند) پرداخت می شود.

وی اظهار داشت: براساس هماهنگی انجام شده این تسهیلات از طریق پنج بانک عامل شامل ملی، سپه، ملت، صادرات و تجارت پرداخت می شود.

مدیرکل بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در این ارتباط به کسانی که پیامک نخست شورای هماهنگی بانک های استان را دریافت کرده اند به زودی پیامک بانک عامل برای تشکیل پرونده ارسال می شود که باید پرونده تشکیل دهند تا در کمترین زمان ممکن وام آن ها پرداخت شود.

وی فشردگی سفرهای استانی رییس جمهور شهید به استان های مختلف را از مهمترین عوامل تاخیر در پرداخت این تسهیلات عنوان کرد.

به گفته طهماسبی، پیش بینی می شود 10 هزار نفر در اولویت دوم (کسانی که در دور اول از این تسهیلات استفاده کرده اند) مشمول دریافت این تسهیلات باشند.

وی شمار نامه های دریافتی مردم در دور دوم سفر استانی رییس جمهور شهید به چهارمحال و بختیاری را 168 هزار نامه اعلام کرد و افزود: از این شمار 159هزار نامه دارای نام و مشخصات کامل و حدود 10 هزار نامه نیز فاقد هرگونه مشخصات است.

طهماسبی با بیان اینکه تعداد 55هزار نامه از درخواست های مردمی در سفر دور دوم رییس جمهور به چهارمحال و بختیاری مربوط به دریافت تسهیلات قرض الحسنه و بلاعوض است گفت: 500 میلیارد ریال تاکنون تسهیلات در این بخش به استان تخصیص یافته شده است.

وی سهم هر نفر از تسهیلات قرض الحسنه بلاعوض را 15میلیون ریال اعلام کرد و یادآور شد: تسهیلات قرض الحسنه بلاعوض مشمول مددجویان کمیته امداد و بهزیستی است.

گفتنی است، رییس جمهور شهید به همراه تعدادی از وزیران برای دیدار مردمی، افتتاح طرح های عمرانی و اقتصادی و بررسی مسایل استان روز پنجشنبه 25 آبان 1402 در دور دوم سفرهای استاین به چهارمحال و بختیاری سفر کرد.

آیت الله سید ابراهیم رییسی خادم الرضا (ع) و هشتمین رییس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه 30 اردی بهشت ماه 1403 در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بودند، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام ریوف حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شدند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اختصاص سه هزار و600میلیارد تسهیلات به چهارمحال وبختیاری" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اختصاص سه هزار و600میلیارد تسهیلات به چهارمحال وبختیاری"، کلیک کنید.