آیت الله رییسی محرومیت را درک کرده و در میدان بود

آیت الله رییسی محرومیت را درک کرده و در میدان بود

جیرو/کرمان فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: آیت الله رییسی محرومیت را درک کرده و خستگی ناپذیر، مردمی و در میدان بود، ضمن جدیت و کفایت لازم اما همه مردم به راحتی در کنار او صحبت کرده و مشکلات را می گفتند زیرا بی توقع و بی تکلف بود.

سردار محمدعلی نظری امروز چهارم خرداد ماه در سخنرانی قبل از خطبه های نمازجمعه با گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر اظهار کرد: عملیات بیت المقدس خرمشهر اراده جمهوری اسلامی را بر دنیا تحمیل و همه را متحیر کرد.

وی افزود: این فتح، سایر پیروزی های ما در جنگ را ریل گذاری کرد و تیپ ثارالله به فرماندهی حاج قاسم نیز در این عملیاتی که به اهداف خود رسید، حضور داشت.

نظری در ادامه با اشاره به شهادت رییس جمهور و همراهانش گفت: ایشان فعل خدمت را به درستی صرف کرد و آن را در عمل نشان داد و تقارن شهادتشان با ایام فتح خرمشهر در حقیقت پیوند مقاومت و خدمت است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: گرچه مدیران جهادی و خدمتگزار در کشور زیاد داریم اما کسی را از دست دادیم که در نزدیک سه سال، خدمات ارزنده ای بر جا گذاشت و تشییع ایشان یادآور تشییع حاج قاسم بود و قطعاً شهادت او نیز برکاتی خواهد داشت.

وی از شهید امیرعبداللهیان به عنوان وزیری شجاع و دیپلماتی چند بعدی یاد کرد که رسانه ها از او به عنوان حاج قاسم دیپلماسی نام می بردند و اقداماتی در عملیات وعده صادق برای پیروزی و اثربخش کردن آن انجام داد.

وی از آیت الله رییسی به عنوان آینه تمام نمای شهیدان رجایی و بهشتی یاد کرد و گفت: جهادی بودن، پیگیر، مُصر برای انجام امور مردم، تحول گرا و دقت به توسعه عدالت از جمله ویژگی های شهید رییسی بود.

نظری افزود: در سفر استانی به منطقه ای رفتیم که استاندار و بلکه فرماندار هم آنجا نرفته بود و با اینکه سرتیم حفاظت ایشان سردار شهید موسوی برای رفتن به این منطقه مخالفت کردند اما آیت الله رییسی وقتی با اطمینان دادن مسیولان استان مواجه شد؛ تاکید کرد که باید این منطقه (تنگ شاه در جنوب کرمان) را ببینم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: شهید رییسی طی سه سال آنقدر دوندگی کرد که گویا می دانست تنها سه سال بیشتر فرصت ندارد زیرا خیلی با انرژی کار برای خدمت رسانی به مردم انجام می داد و خصوصیات فکری و اخلاقی ایشان و حاج قاسم خیلی به هم نزدیک بود.

وی با اشاره به شرایطی که کشور هنگام آغاز به کار دولت سیزدهم داشت، گفت: انبارهای آذوقه استان ها بیش از دو هفته دوام نداشت، فروش نفت به 200 هزار بشکه رسیده بود که تازه پولی هم بابت آن دریافت نمی کردیم و دیپلماسی کشور آنقدر ضعیف بود که برخی از کشورهای پایین تر از خودمان در ازای فروش نفت ما را حواله به کالاهای غیرمرغوب خود می کردند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: اقدامات دیپلماسی زیادی در دولت سیزدهم انجام شد که گسترش روابط با 15 کشور، ارتباط موثر در بریکس، رکورد داری گفتگو با اقشار مختلف، خودکفایی گندم، آبرسانی به 7000 روستا، احیاء 9000 کارخانه راکد و نیمه فعال و … از جمله آنها است.

وی با تاکید بر اینکه شاخص های انتخاب رییس جمهوری بعدی را در این دولت ببینید، گفت: عده ای که از کاه، کوه می سازند و تحلیل های آنچنانی می کنند چرا جمعیت عظیم تشییع کنندگان رییس جمهوری را تحلیل نمی کنند؟

نظری افزود: باید حواس مان جمع باشد که برخی مسایل ما را درگیر نکند و شاخص های ما باید شاخص های شهید خدمت آیت الله رییسی باشد که دلسوز و متوسل به ایمه بود و اگر با این شاخص ها انتخاب کردیم، ریل گذاری شهید رییسی ادامه می یابد وگرنه درگیر مشکلات خواهیم شد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آیت الله رییسی محرومیت را درک کرده و در میدان بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آیت الله رییسی محرومیت را درک کرده و در میدان بود"، کلیک کنید.