آموزش در افزایش بهره وری صنعت وتولید نقش چشمگیری دارد

آموزش در افزایش بهره وری صنعت وتولید نقش چشمگیری دارد

به گزارش خبرگزاری جیرو از قزوین؛ رضا صفاری، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی قزوین در دیدار با سیروس صارمی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با بیان اینکه نقش آموزش در افزایش بهره وری بخش صنعت و تولید چشمگیر است گفت: اجرای مفاد تفاهمنامه فی مابین سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای بهبود وضعیت آموزش نیروی انسانی شاغل در واحدهای صنعتی، تاکید بر تعامل و همکاری بیشتر برای ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزشها و نقش آن در افزایش بهره وری است.

وی افزود: در این راستا در سال گذشته، 26هزار نفر ساعت دوره آموزشی مدیریتی، مهارتی (آموزش فنی و حرفه ای)، کارآفرینی (فن بازار کسب وکار)، آموزش های مجازی برای با شرکت سه هزارو 30 نفر از مدیران و کارکنان واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرکها و نواحی صنعتی و اعضای خوشه های کسب و کار در سطح استان برگزار شد.

رییس هییت مدیره شرکت شهرکهای صنعتی قزوین با اشاره به اهداف برگزاری این دوره های آموزشی گفت: به منظور ارتقاء سطح دانش و مهارت مدیران و پرسنل واحد های صنعتی کوچک ، افزایش کارآیی و اثربخشی در واحد صنعتی، دوره های آموزشی در سه حوزه مدیریتی، مهارتی و کارآفرینی در زمینه های کنترل فرایند آماری، قوانین و مقررات کار، بهینه سازی مصرف انرژی ، مدیریت رفتار سازمانی و آموزش ، قوانین مالیاتی، اصول تشریفات، اصول انبارداری و… برای واحدهای صنعتی انجام گرفته است.

در این دیدار سیروس صارمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین نیز با اشاره به اهمیت مهارت آموزی برای ورود به بازار کار در واحدهای صنعتی افزود: در آموزش های مهارتی محیط کار با مهارت آموزی مشاغل نوظهور به کارکنان شاغل در واحدهای تولیدی و ایجاد مراکز آموزش فنی و حرفه ای در شهرکهای صنعتی این امکان را فراهم می کند تا بتوان ضمن افزایش بهره وری به ایجاد اشتغال هم کمک کرد.

گفتنی است تاکنون بیش از دو هزارو 300 دوره آموزشی برای 40 هزار نفر با حمایت شرکت شهرکهای صنعتی استان برای واحدهای صنعتی برگزار شده است.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آموزش در افزایش بهره وری صنعت وتولید نقش چشمگیری دارد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آموزش در افزایش بهره وری صنعت وتولید نقش چشمگیری دارد"، کلیک کنید.