آمریکا مصوبه مجمع عمومی سازمان ملل در حمایت از فلسطین را محکوم کرد

آمریکا مصوبه مجمع عمومی سازمان ملل در حمایت از فلسطین را محکوم کرد

معاون نماینده آمریکا در سازمان ملل تصویب قطعنامه ای در مجمع عمومی برای عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل را محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری جیرو، رابرت وود، معاون نماینده آمریکا در سازمان ملل تصویب قطعنامه ای در مجمع عمومی برای عضویت کامل فلسطین در سازمان ملل را محکوم کرد.

بعد از رای منفی آمریکا به قطعنامه مذکور رابرت وود مدعی شد که «اقدامات یکجانبه» در سازمان ملل باعث پیشبرد راهکار دو دولتی نخواهد شد.  

او گفت: رای ما به معنی مخالفت با تشکیل کشور فلسطین نیست. ما به روشنی گفته ایم که از آن حمایت می کنیم و به دنبال پیشبرد معنادار آن هستیم.

وی در ادامه گفت: رای ما در حکم اذعان به این اصل است که تشکیل کشور [فلسطین]تنها از خلل فرایندی امکان پذیر خواهد بود که شامل مذاکرات مستقیم میان طرف ها است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا مصوبه مجمع عمومی سازمان ملل در حمایت از فلسطین را محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا مصوبه مجمع عمومی سازمان ملل در حمایت از فلسطین را محکوم کرد"، کلیک کنید.