آمریکا : به سرباز بازداشت شده در روسیه دسترسی کنسولی نداریم

آمریکا : به سرباز بازداشت شده در روسیه دسترسی کنسولی نداریم

به گزارش جیرو؛ متیو میلر، سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت که تاکنون به واشنگتن اجازه دسترسی کنسولی به «گوردون بلک» سرباز بازداشت شده آمریکایی در روسیه داده نشده است.

به گزارش جیرو، میلر روز چهارشنبه در کنفرانسی خبری در این باره گفت: ما تاکنون دسترسی کنسولی دریافت نکرده ایم. ما در راستای دریافت این دسترسی تلاش خواهیم کرد.

شبکه ان بی سی نیوز روز دوشنبه گزارش داد که مسکو یک سرباز آمریکایی را طی روزهای گذشته به اتهام دزدی از یک زن بازداشت کرده است. مطابق با گزارش این شبکه، این سرباز آمریکایی که در کره جنوبی مستقر بود به خواست خود به روسیه سفر کرده است.

تا بدین لحظه صحت گزارش های منتشر شده درخصوص دزدی وی از یک زن مشخص نیست.

310310

آمریکا : به سرباز بازداشت شده در روسیه دسترسی کنسولی نداریم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا : به سرباز بازداشت شده در روسیه دسترسی کنسولی نداریم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا : به سرباز بازداشت شده در روسیه دسترسی کنسولی نداریم"، کلیک کنید.