آمریکا برای مقابله با موشک های بالستیک، موشک دیجیتال ساخت

نورثروپ گرامن اعلام کرد که اولین موتور موشک کاملاً دیجیتالی خود را با موفقیت آزمایش کرده است. این موتور موشک جامد که Common 50 High-Performance (C50HP) نام دارد، برای استفاده در برنامه رهگیر نسل بعدی ایالات متحده (NGI) در نظر گرفته شده است.

بنابر گزارش های این شرکت، موشک آزمایش آتش ثابت را در مجتمع توسعه مهندسی آرنولد نیروی هوایی ایالات متحده انجام داده است. C50HP به عنوان یک موتور موشکی با کارایی بالا و قابل تطبیق با ماموریت های مختلف ابداع شده است.

ماموریت های این موشک شامل سفر فضایی فراتر از جو زمین و سایر مراحل نهایی رانش خواهد بود. C50HP اولین سیستم موتور موشک جامد بزرگ این شرکت است که به صورت دیجیتالی با استفاده از مهندسی سیستم های مبتنی بر مدل توسعه یافته است.

آمریکا برای مقابله با موشک های بالستیک، موشک دیجیتال ساخت

نورثروپ گرامن گزارش می دهد که تست استاتیک موتور همه کاره را برای پرواز واجد شرایط می کند، مدل سازی دیجیتال و شبیه سازی را تایید می کند و بلوغ طراحی و عملکرد موتور را نشان می دهد.

تست فشار کامل نیز بر روی موتور این موشک انجام شد و در نتیجه موتور C50HP این تست را با موفقیت به اتمام رساند؛ این تست، مقاومت موتور موشک در برابر بارهای مختلف و محیط های شدید را بررسی می کند.

C50HP سیستم های موتور موشکی فعلی و آینده نورثروپ گرامن را بهبود می بخشد. این موتور راه حل نورثروپ گرامن برای دفاع در برابر تهدیدات موشک های بالستیک بین قاره ای طراحی شده است.

منبع: interestingengineering

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمریکا برای مقابله با موشک های بالستیک، موشک دیجیتال ساخت" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمریکا برای مقابله با موشک های بالستیک، موشک دیجیتال ساخت"، کلیک کنید.