آمادگی گسترش همکاری های علمی و آموزشی پلیس ایران و عراق

آمادگی گسترش همکاری های علمی و آموزشی پلیس ایران و عراق

فرمانده کل انتظامی کشور از آمادگی همه جانبه پلیس ایران برای گسترش همکاری های علمی، آموزشی و پژوهشی با کشور عراق خبر داد.

به گزارش جیرو به نقل از خبرگزاری پلیس، عبدالامیر الشمری وزیر کشور عراق و هییت همراه در ادامه سفر خود به ایران به میزبانی فرماندهی انتظامی کشور از دانشگاه جامع علوم انتظامی امین بازدید کرد. در جلسه ای به همین مضمون که به ریاست سردار “احمدرضا رادان” فرمانده کل انتظامی کشور برگزار شد «الشمری» از نزدیک در جریان روند ظرفیت ها و اقدامات انجام شده قرار گرفت.

سردار رادان در این جلسه ضمن اعلام آمادگی همه جانبه پلیس ایران برای گسترش همکاری ها و تعاملات فی مابین با بهره مندی از ظرفیت های آموزشی علمی و پژوهشی و توانمندی های موجود در راستای تقویت نظم و امنیت کشور تاکید و تفاهماتی نیز در این زمینه انجام شد.

در دیدارهای اخیر ارتباطات خوبی برای تبادل  علمی دانشجویان و اساتید بین دو کشور ایران و عراق  به وجود آمده که این روند رو به افزایش بوده و قرار بر این شد تا یادداشت تفاهمی در این زمینه تنظیم شود و این تعاملات ادامه یابد که در این خصوص به بحث و تبادل نظر برای گسترش همکاری ها و تقویت رابطه پرداختند و در ادامه از چند واحد علمی و تحقیقاتی دانشکده های مختلف بازدید کردند.

در این بازدید الشمری نیز بر استفاده از توانمندی ها و تجهیزات پلیس ایران برای تقویت پلیس های تخصصی این کشور تاکید کرد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی گسترش همکاری های علمی و آموزشی پلیس ایران و عراق" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی گسترش همکاری های علمی و آموزشی پلیس ایران و عراق"، کلیک کنید.