آمادگی آمریکا برای توقف افزایش دوباره قیمت بنزین

آمادگی آمریکا برای توقف افزایش دوباره قیمت بنزین

دولت بایدن آماده است که نفت بیشتری از ذخایر استراتژیک آمریکا آزاد کند تا هر گونه افزایش دوباره قیمت بنزین را متوقف کند.

به گزارش جیرو، آموس هوچستین، مشاور ارشد بایدن در امور انرژی، به روزنامه فایننشیال تایمز گفت: قیمت نفت همچنان برای بسیاری از آمریکایی ها بالا است و او ترجیح می دهد کاهش اندکی بیشتر قیمت را مشاهده کند.

هوچستین به این روزنامه گفت: آمریکا به خرید نفت در سال آینده و تا زمانی ادامه خواهد داد که تصور کنیم ذخایر نفت استراتژیک، حجم کافی دارند تا دوباره، پاسخگوی هدف اولیه امنیت انرژی باشند.

بر اساس گزارش رویترز، وزارت انرژی آمریکا در سال 2022 در پی حمله نظامی روسیه به اوکراین و افزایش چشمگیر قیمت نفت، 180 میلیون بشکه نفت از ذخایر نفت استراتژیک فروخت تا افزایش قیمت بنزین به بیش از 5 دلار در هر گالن را مهار کند. این وزارتخانه امسال، ماهانه حدود سه میلیون بشکه نفت برای بازسازی این ذخایر خریداری کرده است. آزادسازی نفت از ذخایر استراتژیک، سطح این ذخایر را به پایینترین میزان در 40 سال اخیر رساند.

جنیفر گرانهولم، وزیر انرژی آمریکا، اوایل ماه میلادی جاری به رویترز گفت: اگر تعمیرات در پایگاههای ذخیره سازی نفت تا پایان سال تکمیل شود، آمریکا می تواند روند بازسازی ذخایر نفت استراتژیک را سرعت ببخشد.

پایان خبر جیرو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی آمریکا برای توقف افزایش دوباره قیمت بنزین" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی آمریکا برای توقف افزایش دوباره قیمت بنزین"، کلیک کنید.