آغاز به کار سینماها از امروز/ «تگزاس3» از چهارشنبه اکران می شود

آغاز به کار سینماها از امروز/ «تگزاس3» از چهارشنبه اکران می شود

به گزارش خبرگزاری جیرو، سینماهای سراسر کشور پس از پنج روز تعطیلی و عزای عمومی به دلیل شهادت آیت الله سیدابراهیم رییسی و هیات همراه در حادثه سقوط بالگرد، از صبح امروز شنبه پنجم خرداد ماه فعالیت خود را آغاز کردند.

ایرنا نوشت:درحالی که طبق خبر اعلام شده مقرر شده بود سینماها از 31 اردیبهشت ماه به مدت یک هفته تعطیل باشند، اما از صبح امروز پس از پنج روز عزای عمومی، سامانه های فروش بلیط کار خود را آغاز کردند و همه فیلم ها طبق روال هفته گذشته اکران خواهند شدند.

فیلم های تمساح خونی، مست عشق، سال گربه، بی بدن، آسمان غرب، ایلیا جست و جوی قهرمان، آپاراتچی، نوروز، نیلگون و تاوان که از پیش روی پرده بودند اکران خود را از سر گرفتند.

همچنین تگزاس3 به تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان و کارگردانی سید مسعود اطیابی که قرار بود از چهارشنبه هفته گذشته روی پرده برود، با یک هفته تاخیر از چهارشنبه همین هفته 9خرداد اکران خود را آغاز خواهد کرد.

پیش از این پروانه نمایش فیلم های آبی روشن به کارگردانی بابک خواجه پاشا و عینک قرمز به کارگردانی حسین مهکام نیز صادر شده بود. به علاوه قرارداد سرگروهی فیلم های خجالت نکش2 به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی، آبی روشن به کارگردانی بابک خواجه پاشا و تهیه کنندگی محمد حسین میری و همچنین کوچه ژاپنی ها به کارگردانی امیر حسین ثقفی و تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی ثبت شده بود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز به کار سینماها از امروز/ «تگزاس3» از چهارشنبه اکران می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز به کار سینماها از امروز/ «تگزاس3» از چهارشنبه اکران می شود"، کلیک کنید.