آتش‌بس غزه محور دیدار السیسی و رئیس سیا در قاهره

آتش‌بس غزه محور دیدار السیسی و رئیس سیا در قاهره

رئیس‌جمهور مصر و رئیس آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا در قاهره درباره آتش‌بس در غزه گفت‌وگو کردند.

به گزارش جیرو، «عبدالفتاح السیسی» رئیس جمهور مصر و «ویلیام برنز» رئیس اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) طی دیدار در قاهره درباره تحولات منطقه و آخرین تحولات تلاش‌های مشترک برای توافق آتش‌بس در غزه بحث و تبادل نظر کردند.

طبق گزارش الجزیره، السیسی بر مخالفت مصر با ادامه عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در غزه تأکید کرد و گفت: جامعه بین‌المللی باید به مسئولیت‌های خود برای توقف جنگ و تضمین ورود کمک‌های بشردوستانه عمل کند.

السیسی بر لزوم اتخاذ تصمیمات جدی و تأثیرگذار برای ممانعت از گسترش دامنه جنگ در منطقه و اهمیت اجرای راهکار تشکیل دو دولت در چارچوب یک حل و فصل عادلانه و فراگیر برای مسأله فلسطین تأکید کرد.

ویلیام برنز تلاش‌های مصر برای آتش‌بس در غزه و ورود کمک‌های بشردوستانه و مواضع خردمندانه مصر در راستای صلح و امنیت منطقه‌ای و جهانی را تحسین کرد.

پایان خبر جیرو

آتش‌بس غزه محور دیدار السیسی و رئیس سیا در قاهره

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتش‌بس غزه محور دیدار السیسی و رئیس سیا در قاهره" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتش‌بس غزه محور دیدار السیسی و رئیس سیا در قاهره"، کلیک کنید.